רישיונות והרשאות חפירה לשנת2016



רישיוןחופריםאתר
A-7598בר-נתן רחל מטעם רשות העתיקותטבריה וחמת
A-7599שור מידד מטעם רשות העתיקותירושלים, הרובע היהודי, רח' חב"ד
A-7600ויגמן אלכס מטעם רשות העתיקותירושלים, הר ציון (מגרש כדורסל)
A-7601יגר דוד מטעם רשות העתיקותירושלים, הרובע הנוצרי, מתחם סנט ניקולס
A-7602חושקר יופה מטעם רשות העתיקות#גור יובל מטעם רשות העתיקותנחל חניתה (שלומי, שכונת אדמית)
A-7603עמוס עדנה מטעם רשות העתיקותחוקוק, צפון
A-7604טואג רון מטעם רשות העתיקות#קריספין שחר מטעם רשות העתיקותח' נשה - הרחבה כוכב יאיר
A-7605סטורצ'ן בנימין אליעזר מטעם רשות העתיקותח' בית נטיף
A-7607קובלו-פארן קרן מטעם רשות העתיקות#שמר מעין מטעם רשות העתיקותעין מהל (צפון)
A-7608חנא בוטרוס מטעם רשות העתיקותרמת ישי
A-7609פייג נורית מטעם רשות העתיקותכפר מנדא(מזרח)
A-7611חנא בוטרוס מטעם רשות העתיקותרמת ישי
A-7612שור מידד מטעם רשות העתיקותמסע ישראלי_פארק עדולם 2016_מעלות בורגין/באר בורגין
A-7613גצוב נמרוד מטעם רשות העתיקותגבעת רבי - כביש 79 סוללים ציפורי- עמודי חשמל בצד הצפוני
A-7615עדוי זובייר מטעם רשות העתיקותירושלים, אום טובא
A-7617פז יצחק מטעם רשות העתיקותתל ירמות (רמב"ש ד2, אתר 32)
A-7618ביליג יעקב מטעם רשות העתיקותירושלים, קרית מנחם (קו להדסה)
A-7619שור מידד מטעם רשות העתיקותח' נג'אר (ציר סליזאן)
A-7623הראל יעקב מטעם רשות העתיקותסולם
A-7624מסארוה דוראר מטעם רשות העתיקותרמלה, רח' בן גוריון
A-7625גולני אמיר מטעם רשות העתיקותאשקלון (מגרש 51)
A-7626פסטרנק מרטין-דוד מטעם רשות העתיקותניצני סיני (קדש ברנע)
A-7627חיימי יורם מטעם רשות העתיקותנחל בשור (קו הגז נאות חובב-אשלים)
A-7628בשאראת איאד מטעם רשות העתיקותמגדל (הנמל)
A-7630חג'בי מורן מטעם רשות העתיקות#עוזיאל ג'ו (יוסף) מטעם רשות העתיקותירושלים, מרכז דוידסון ב'
A-7631זילברבוד אירינה מטעם רשות העתיקותירושלים, מוסרר
A-7632עפרון אלכסנדר מטעם רשות העתיקותבעינה
A-7635קליין איתן מטעם רשות העתיקות#ויגמן אלכס מטעם רשות העתיקות#ספיר נריה מטעם רשות העתיקות#גולדנברג גדעון מטעם רשות העתיקותירושלים, גיא בן הינום (חקל דמא)
A-7637אלכסנדר ירדנה מטעם רשות העתיקותכויכאת (כביש 70, עמוקה-כליל)
A-7638ויגמן אלכס מטעם רשות העתיקותירושלים צפון (מחנה שנלר)
A-7639עמוס עדנה מטעם רשות העתיקותצפת, מצפה מירון
A-7641אלישע יוסף מטעם רשות העתיקותקיבוץ מעברות (הרחבה)
A-7642דנציגר עמרי מטעם רשות העתיקותאפק (נתיבי הגז, קטע אנטיפטריס)
A-7647טנדלר אברהם מטעם רשות העתיקותמודיעין, מתחם P
A-7648הראל יעקב מטעם רשות העתיקותבית שאן, מסוף מטענים
A-7649ברגר אורי מטעם רשות העתיקותח' אל מעיצרה (יסוד המעלה)
A-7650זידאן עדנאן מטעם רשות העתיקותכפר יסיף
A-7652שוסטין ואדים מטעם רשות העתיקותיפו, רח' הצורפים
A-7653מיכאל נואה דוד מטעם רשות העתיקותנחל בקע (6), ב"ש, רובע נוי 3
A-7654מיכאל נואה דוד מטעם רשות העתיקותבאר שבע, רובע נוי 2
A-7655פייג נורית מטעם רשות העתיקותעין שפרעם, צפון (אעבלין)
A-7656אלעד איתי מטעם רשות העתיקותבשית (מושב עשרת)
A-7657שמואלי אורן מטעם רשות העתיקותנחל בקע 7 (באר שבע, רובע נוי 7)
A-7658דגן דוידה מטעם רשות העתיקותנחל בקע 8,ב"ש, רובע נוי 4-5
A-7659רדשקובסקי יגאל מטעם רשות העתיקותח' חנות (כנסיה)
A-7660ואן-דן-ברינק אדווין קורנליוס מטעם רשות העתיקותח' בית ג'ן (יבניאל)
A-7661שלו עומר מטעם רשות העתיקותרמב"ש, כביש 5, קטע מרכזי
A-7662רדשקובסקי יגאל מטעם רשות העתיקותנחל ירמות (רמב"ש, כביש 5, קטע דרומי)
A-7663נגורסקי אלה מטעם רשות העתיקותח' יואח, מערב (כביש 6, אזור אליקים)
A-7664ארבל יואב מטעם רשות העתיקותקיסריה (מחסני הנמל)
A-7665מרמלשטיין יצחק מטעם רשות העתיקותתל אביב, תל חשאש
A-7666ראוכברגר ליאור מטעם רשות העתיקותיפו (בית השאנטי)
A-7667קליין איתן מטעם רשות העתיקות#גנור אמיר מטעם רשות העתיקות#גולדנברג גדעון מטעם רשות העתיקותח' עתרי (מסע ישראלי)
A-7668קליין אלון מטעם רשות העתיקות#גנור אמיר מטעם רשות העתיקותח' בורגין (מסע ישראלי)
A-7669אייריך רוז אנה מטעם רשות העתיקותח' פטום (מסע ישראלי)
A-7670מרקו איל מטעם רשות העתיקותבאר בורגין (מסע ישראלי)
A-7671פסטרנק מרטין-דוד מטעם רשות העתיקותרתמים, מזרח
A-7672סגל אורית מטעם רשות העתיקותקרית אתא, רחוב הנביאים
A-7673טואג רון מטעם רשות העתיקותקאקון (קרית חינוך)
A-7674עדוי זובייר מטעם רשות העתיקותירושלים,גבעת שאול (כביש 21, דרום)
A-7675עסיס רועי מטעם רשות העתיקותשאר ישוב
A-7676הדד אלי מטעם רשות העתיקותח' נגד (שדרות)
A-7677ירושביץ אלה מטעם רשות העתיקותגת רימון
A-7678שוסטין ואדים מטעם רשות העתיקותקרנת חראמיה (ראש העין)
A-7679זלינגר יחיאל מטעם רשות העתיקותח' עדסה (פסגת זאב גנרטורים)
A-7680פרייברג אלכס מטעם רשות העתיקותאבו חאדיר (קיבוץ ארז)
A-7681ברון הנדריק (אנו) מטעם רשות העתיקותטברה וחמת
A-7682פרץ אילן מטעם רשות העתיקותנחל שוקת (צומת חורה)
A-7683חושקר יופה מטעם רשות העתיקותחורפיש (בית התפילה)
A-7684בר-נתן רחל מטעם רשות העתיקות#גנור סער מטעם רשות העתיקותתל אשקלון (בסיליקה)
A-7685צור יואב מטעם רשות העתיקותנחל ירמות (רמב"ש מ-3)
A-7686מיכאל נואה דוד מטעם רשות העתיקותנחל יתיר (חירן)
A-7687תנעמי דוד מטעם רשות העתיקותבית ארזה- ירושלים
A-7688רדשקובסקי יגאל מטעם רשות העתיקותנחל שורק (קו המים החמישי)
A-7689ברגר אורי מטעם רשות העתיקותנחל מחניים (חצור, שכונת הבוסתן)
A-7691מרמלשטיין מיכל מטעם רשות העתיקותיפו, רח' מרזוק ועזר
A-7692יגר דוד מטעם רשות העתיקותירושלים, וואדי ג'וז, בי"ס
A-7693כהן שלומה מטעם רשות העתיקותירושלים, גן הפעמון (קטמון, מעון יום)
A-7694אבו סלאח דועאא מטעם רשות העתיקותח' יבנה ים (מ\פלמחים מג' 106)
A-7695מסארווה עבדאללה מטעם רשות העתיקותח' עלי קוקה, מזרח
A-7696שמר מעין מטעם רשות העתיקותעמקה, מערב
A-7698גולן דור מטעם רשות העתיקותחולת יבנה (מחלף אשדוד צפון)
A-7699שחר דן מטעם רשות העתיקותאל קבאב
A-7701נדב-זיו ליאת מטעם רשות העתיקותכפר סבא (מעון יום הדרים)
A-7702חושקר יופה מטעם רשות העתיקות#גור יובל מטעם רשות העתיקותנחל חניתה (שלומי, שכונת אדמית)
A-7703אגמון יניב מטעם רשות העתיקותח' אל כלח(מגרש 14, מודיעין)
A-7704עמיצור יאיר מטעם רשות העתיקותטמרה העמק
A-7707פייג נורית מטעם רשות העתיקותצנדלה
A-7708עסיס רועי מטעם רשות העתיקותתל נוב
A-7710אורון מיה מטעם רשות העתיקותנחל בשור (בוקר)
A-7715מוקארי עבדאללה מטעם רשות העתיקותמגדל העמק (שכונת החורש)
A-7716קליין איתן מטעם רשות העתיקות#גנור אמיר מטעם רשות העתיקות#פורת רועי מטעם רשות העתיקותנחל צאלים
A-7718צוק צביקה מטעם רשות העתיקות#וורנר דניאל מטעם רשות העתיקות#ינאי אלי מטעם רשות העתיקותתל גזר (ניקוי מפעל המים)
A-7722גצוב נמרוד מטעם רשות העתיקותעין ציפורי (כביש גישה למושב)
A-7723ברזילי עומרי מטעם רשות העתיקותחיפה, מערת גאולה
A-7725דגן דוידה מטעם רשות העתיקותהר נדל (מושב שקף)
A-7726פסטרנק מרטין-דוד מטעם רשות העתיקותנחל אמציה (מושב עידן)
A-7729קפול ראובן מטעם רשות העתיקותאל רינה
A-7731ברון הנדריק (אנו) מטעם רשות העתיקותקצרין, רובע 12
A-7734דנציגר עמרי מטעם רשות העתיקותתל יהוד
A-7735שקרון אריאדנה מטעם רשות העתיקותח' כברה
A-7736אריקסון-גיני טלי מטעם רשות העתיקותחורבות עבדת (ציורי קיר)
A-7737אביעם מרדכי מטעם רשות העתיקותבית הבק
A-7738דנציגר עמרי מטעם רשות העתיקותרמלה (חניון הרכבת)
A-7740עפרון אלכסנדר מטעם רשות העתיקותאפיק (טיילת מצוקי האון)
A-7741אלכסנדר ירדנה מטעם רשות העתיקותכרם א- ראס (כפר כנא)
A-7743גור יובל מטעם רשות העתיקותפי מצובה
A-7745אלעד איתי מטעם רשות העתיקותאזור (רח' שפינוזה)
A-7748קוברין פדריקו מטעם רשות העתיקותאשקלון, באר ים (מתחם הבלוט)
A-7749אבו חמיד אמאני מטעם רשות העתיקות#אבו זידאן פאדי מטעם רשות העתיקותעכו, אמתהמים (קיר אקוסטי)
A-7750טואג רון מטעם רשות העתיקותרמלה, רח' רמב"ם
A-7751ירושביץ אלה מטעם רשות העתיקותתל יצחקי (כביש 6, קטע 7)
A-7753תלמי לימור מטעם רשות העתיקותח' סאסאי (כביש 6, קטע 3)
A-7754אשד ורד מטעם רשות העתיקותבארפיליא (מודיעין, פארק המים)
A-7755הדד אלי מטעם רשות העתיקותח' אל תינה (תחנת כפר מנחם)
A-7757מסארווה מרואן מטעם רשות העתיקותקיסריה (ח' חשמל)
A-7758יטאח גלעד מטעם רשות העתיקותגבעת דני (נחל איילון)
A-7761נדב-זיו ליאת מטעם רשות העתיקותמזור (מחלף קולה, כביש 6)
A-7762מסארווה עבדאללה מטעם רשות העתיקותח' גילן (ו הגז אזור עירון)
A-7763ייגורוב דמיטרי מטעם רשות העתיקותאשקלון, נעליא (שכונת האגמים)
A-7767טליס סבטלנה מטעם רשות העתיקותתל אשדוד (מפעל טרילוג)
A-7768טליס סבטלנה מטעם רשות העתיקותתל מלחתה (בסיס נבטים)
A-7769עבד אלסלאם סעיד מטעם רשות העתיקותטירת כרמל (מלון בוטיק)
A-7771דיין איילת מטעם רשות העתיקותח' אבו דן (מודיעין)
A-7773ואן-דן-ברינק אדווין קורנליוס מטעם רשות העתיקותנחל אשרת, נחל יחיעם (כפר ורדים)
A-7776אבו סלאח דועאא מטעם רשות העתיקותתל אביב, רחוב המסגר
A-7782שוסטין ואדים מטעם רשות העתיקותיפו, חמיון יוסי בן יוסי
A-7783עסיס רועי מטעם רשות העתיקותוסט, מזרח (צומת עורבים)
A-7784נגורסקי אלה מטעם רשות העתיקותקיסריה (בית הכנסת העתיק)
A-7793עדוי זובייר מטעם רשות העתיקותתל ירמות,נחל האלה- רמב"ש ד-3
B-440מוניקנדם-גבעון ברק מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיה#צבר רועי מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיהעכו, תחנת הרכבת
B-441גרוס בועז מטעם אוניברסיטת תל אביב, המכון לארכיאולוגיהתל ירמות (רמב"ש ד'2)
B-442אבישר רונה מטעם היברו יוניון קולג', מכון למדעי היהדות, ירושלים#כהן-תבור אחיה מטעם היברו יוניון קולג', מכון למדעי היהדות, ירושליםתל מוסא שהין (כפר גבירול, רוחובת)
B-444יוזפובסקי ברוך מטעם היברו יוניון קולג', מכון למדעי היהדות, ירושליםנחל שלוה (קרית גת)
B-445דעדלה תאופיק מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיהירושלים, חמאם אל-עין
G-1הדס גדעון מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיה#פלג-ברקת אורית מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיהעין גדי
G-10ברזילי עומרי מטעם רשות העתיקות#הרשקוביץ ישראל מטעם אוניברסיטת תל אביב, ביה"ס לרפואה, מחלקה לאנאטומיה ואנמערת מנות
G-11פינקלשטיין ישראל מטעם אוניברסיטת תל אביב, המכון לארכיאולוגיהנחל בוקר 66
G-14פינקלשטיין ישראל מטעם אוניברסיטת תל אביב, המכון לארכיאולוגיהנחל בשור
G-15גייטס פוסטר ג'ניפר מטעם אוניברסיטת צפון קרולינה בצ'פל היל#שוולטר דן מטעם קרטגו קולג'#נלסון מיכאל מטעם קווינס קולג', אוניברסיטת ניו-יורק סיטי#שלוד ג'ייסון מטעם אוניברסיטת צפון קרולינהח' עמרית
G-16היינזלמן מיכאל מטעם אוניברסיטת קלן, גרמניהחלוצה
G-17וייס זאב מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיהצפורי (האוניברסיטה העברית, החל מ-1990)
G-18גלייס איבס מטעם אוניברסיטת בורדו, צרפת#גלייס איבס מטעם המרכז הפרהיסטורי הצרפתי, ירושליםבית הקרבות הצלבני- עתלית
G-19איזנברג מיכאל מטעם אוניברסיטת חיפה, המכון לארכיאולוגיה ע"ש זינמן#קובלבסקה ארלטה מטעם אוניברסיטת חיפה, המכון לארכיאולוגיה ע"ש זינמןמשלחת חפירות סוסיתא 2012-
G-21בר-עוז גיא מטעם אוניברסיטת חיפה, המכון לארכיאולוגיה ע"ש זינמןשבטה, נחל זיתון
G-22בן-תור אמנון מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיה#אורנן טלי מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיה#בכר שלומית מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיהתל חצור (בן-תור)
G-23בומל-יהודה אליזבט מטעם היברו יוניון קולג', מכון למדעי היהדות, ירושלים#דעדלה תאופיק מטעם היברו יוניון קולג', מכון למדעי היהדות, ירושלים#גדות יובל מטעם היברו יוניון קולג', מכון למדעי היהדות, ירושלים#פינס מירי מטעם היברו יוניון קולג', מכון למדעי היהדות, ירושליםחפירה בחאן חילו, לוד
G-24גדות יובל מטעם אוניברסיטת תל אביב, המכון לארכיאולוגיהירושלים, עיר דוד
G-26גרפינקל יוסף מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיה#גנור סער מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיהחורבת א-ראעי
G-27ליבנר עוזי מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיהח' ורדים
G-29אדלר יונתן מטעם אוניברסיטת אריאלעינות אמיתי
G-30סטייגר לורנס מטעם אוניברסיטת הרווארד (המוזיאון השמי)#מסטר דניאל מ' מטעם אוניברסיטת הרווארד (המוזיאון השמי)תל אשקלון
G-34כהן-קלונימוס חגי מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיה#גרפינקל יוסף מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיהתלוליות בטשי
G-36ליפשיץ עודד מטעם אוניברסיטת תל אביב, המכון לארכיאולוגיהתל עזקה
G-37פליפ ברונו מטעם אוניברסיטת בלייס פסקל, קלרמונט-פרנט, צרפת#בויד אן מטעם אוניברסיטת בלייס פסקל, קלרמונט-פרנט, צרפתכוכב הירדן
G-38פניץ-כהן נאוה מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיה#מולינס רוברט מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיהתל אבל בית מעכה
G-39גרפינקל יוסף מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיה#הסל מיכאל ג'רלד מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיה#קלינגבייל מרטין מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיהתל לכיש
G-4בר-עוז גיא מטעם אוניברסיטת חיפה, המכון לארכיאולוגיה ע"ש זינמןשבטה
G-40בוקנטיין פאני מטעם המרכז הפרהיסטורי הצרפתי, ירושליםבשמון
G-41צויקל דבורה מטעם אוניברסיטת חיפה, המרכז ללימודי ים ע"ש רקנאטימעגן מיכאל, אתר תת-ימי
G-45סטריינג ג'יימס ר. (הבן) מטעם אוניברסיטת דרום פלורידה#סטריינג ג'יימס ר. (הבן) מטעם אוניברסיטת סמפורד, אלבמה#אביעם מרדכי מטעם אוניברסיטת סמפורד, אלבמה#גונן אילנה מטעם אוניברסיטת סמפורד, אלבמהציפורי (שיחין)
G-46רוזנברג דניאל מטעם אוניברסיטת חיפה, המכון לארכיאולוגיה ע"ש זינמן#קלימשה פלוריאן מטעם אוניברסיטת חיפה, המכון לארכיאולוגיה ע"ש זינמןתל צף
G-48נדל דני מטעם אוניברסיטת חיפה, המכון לארכיאולוגיה ע"ש זינמן#ישורון ראובן מטעם אוניברסיטת חיפה, המכון לארכיאולוגיה ע"ש זינמןחיפה, נחל שיח (נוה דוד)
G-49מסטר דניאל מ' מטעם אוניברסיטת תל אביב, המכון לארכיאולוגיה#מסטר דניאל מ' מטעם וויטון קולג', ארה"ב#מרטין מריו מטעם וויטון קולג', ארה"ב#מרטין מריו מטעם אוניברסיטת תל אביב, המכון לארכיאולוגיהתל שמרון
G-5בן יוסף ארז מטעם אוניברסיטת תל אביב, המכון לארכיאולוגיהבקעת תמנע
G-50צנגנברג יורגן מטעם אוניברסיטת ליידן, הולנד#מונגר סטפן מטעם אוניברסיטת ברן, שוייץ#ראימו אקולה מטעם אוניברסיטת הלסינקי#מק'יין ביירון ר. מטעם אוניברסיטת ליידן, הולנדח' כור
G-52ערב רם מטעם אוניברסיטת נברסקה, אומהה#סבייג' קרל מטעם אוניברסיטת נברסקה, אומההבית ציידא
G-53שי יצחק מטעם אוניברסיטת אריאלתל בורנה
G-54בורובסקי עודד מטעם אוניברסיטת אמורי, ג'ורג'יהתל חליף
G-56פרנקלין נורמה מטעם אוניברסיטת חיפה, המכון לארכיאולוגיה ע"ש זינמן#פרנקלין נורמה מטעם אוניברסיטת אבנסוויל, ארה"ב#אבלינג ג'ני מטעם אוניברסיטת חיפה, המכון לארכיאולוגיה ע"ש זינמן#אבלינג ג'ני מטעם אוניברסיטת אבנסוויל, ארה"בתל יזרעאל ועין יזרעאל
G-58קילברו אן מטעם אוניברסיטת חיפה, המרכז ללימודי ים ע"ש רקנאטי#ארצי מיכל מטעם אוניברסיטת חיפה, המרכז ללימודי ים ע"ש רקנאטיתל עכו
G-59שרון גונן מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיה#ברגר אורי מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיהשמיר
G-6מגנס ג'ודי מטעם אוניברסיטת צפון קרולינה בצ'פל הילח' חוקוק
G-60אורטיז סטיבן מ' מטעם מכון טנדי לארכאולוגיה בסמינר התיאולוגי הבפטיסטי הדרום מערביתל גזר
G-64פינקלשטיין ישראל מטעם אוניברסיטת תל אביב, המכון לארכיאולוגיה#מרטין מריו מטעם אוניברסיטת תל אביב, המכון לארכיאולוגיה#אדמס מאת'יו ג' מטעם אוניברסיטת תל אביב, המכון לארכיאולוגיה#הומשר רוברט ס. מטעם אוניברסיטת תל אביב, המכון לארכיאולוגיהתל מגידו 2010
G-65בונימוביץ שלמה מטעם אוניברסיטת תל אביב, המכון לארכיאולוגיה#לדרמן צבי מטעם אוניברסיטת תל אביב, המכון לארכיאולוגיהתל בית שמש
G-66מאיר אהרון מטעם אוניברסיטת בר אילן, המחלקה ללמודי ארץ-ישראל וארכיאולוגיהתל צפית (חפירות מ-2006)
G-69פרוינד ריצ'ארד מטעם אוניברסיטת הרטפורד#דראושה מהא מטעם אוניברסיטת הרטפורד#ינקלביץ שלום מטעם אוניברסיטת חיפה, המרכז ללימודי ים ע"ש רקנאטיחפירות בנצרת (שת"פ עם אונ' הרטפורד)
G-70גופר אבי מטעם אוניברסיטת תל אביב, המכון לארכיאולוגיה#ברקאי רן מטעם אוניברסיטת תל אביב, המכון לארכיאולוגיהכפר קאסם מזרח
G-71טהרני יפעת מטעם היברו יוניון קולג', מכון למדעי היהדות, ירושלים#מיכאל יסמין מטעם מרכז הלאומי למחקר מדעי (צרפת)תל אכזיב
G-72היסאו קוואבארה מטעם אוניברסיטת טנרי, יפן#הסגואווה שואיצ'י מטעם אוניברסיטת טנרי, יפן#פז יצחק מטעם אוניברסיטת טנרי, יפןתל רכש
G-73יסעור-לנדאו אסף מטעם אוניברסיטת חיפה, המרכז ללימודי ים ע"ש רקנאטיהאתר התת ימי של תל דור
G-74שלואן דוד מטעם אוניברסיטת שיקגו, המכון המזרחניתל כיסון
G-75שרון אילן מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיה#גלבוע איילת מטעם אוניברסיטת חיפה, המכון לארכיאולוגיה ע"ש זינמן#יסעור-לנדאו אסף מטעם אוניברסיטת חיפה, המרכז ללימודי ים ע"ש רקנאטיח' דור (משנת 2003)
G-76גרוסמן ליאור מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיהעין גב (דגימות)
G-77גרוסמן ליאור מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיהנחל עין גב II
G-82אילן דוד מטעם היברו יוניון קולג', מכון למדעי היהדות, ירושלים#טהרני יפעת מטעם היברו יוניון קולג', מכון למדעי היהדות, ירושליםמשלחת חפירות תל דן
G-84בועז אדריאן מטעם אוניברסיטת חיפה, המכון לארכיאולוגיה ע"ש זינמןמונפור
G-9ציטרין-סילברמן קטיה מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיה#לביא רון מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיה#לויתן דניאל מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיהטבריה וחמת (שוק)
S-628סונטג פלביה מטעם רשות העתיקותסקר מפת באר שבע מזרח (128)
S-629קוברין פדריקו מטעם רשות העתיקותסקר בח' מיש (מושב שקף)
S-631ברון הנדריק (אנו) מטעם רשות העתיקותסקר בעינה נוגידת
S-632שחר דן מטעם רשות העתיקותסקר בראש העין, מתחם D/F
S-637ברגר אורי מטעם רשות העתיקותסקר בתל ברום (קרית שמונה)
S-638גליק אלכסנדר מטעם רשות העתיקותסקר מפת תל מונד (60)
S-639אלעד איתי מטעם רשות העתיקותסקר מפת ראשון לציון (73)
S-646זינגבוים אורן מטעם רשות העתיקות, מרחב צפוןח' כנא (א"ת ציפורת)
S-647חיימי יורם מטעם רשות העתיקותצומת משאבים (סקר פיתוח לישוב שיזף)
S-648ורדי יעקב מטעם רשות העתיקותסקר בהרי דימונה (דימונה, שלב ב')
S-650ברגר אורי מטעם רשות העתיקותסקר בתל בית אחו (קרית שונה, יבולים ב')
S-651אורון מיה מטעם רשות העתיקותחממה -סקר שכונת אבן עזרא
S-652ירושביץ אלה מטעם רשות העתיקותנחל שובל (רהט)
S-653ירושביץ אלה מטעם רשות העתיקותסקר בנחל רוש (להב)
S-655חיימי יורם מטעם רשות העתיקותסקר מפת הר שיזפון (246)
S-656וכטל עידו מטעם האוניברסיטה העברית, המכון לארכיאולוגיהאתרים בגלל העליון בתקופת הברונזה והברזל
S-658קוברין פדריקו מטעם רשות העתיקותסקר בחממה (אשקלון, שכנת פריאור)
S-659קוברין פדריקו מטעם רשות העתיקותסקר בנחל תפרח (משמר הנגב)
S-660היימן מרדכי מטעם רשות העתיקותסקר בכפר קאסם מתחם 6/7
S-665עסיס רועי מטעם רשות העתיקותפרעים (חצור הגלילית)
S-666חנא בוטרוס מטעם רשות העתיקותסקר בלביא (קרני חיטין)
S-667לרר יואב מטעם רשות העתיקותסקר בפי מצובה (שלומי, שכונת ההר)
S-669ורדי יעקב מטעם רשות העתיקותסקר בנחל ערוער
S-670בן-ארי חן מטעם רשות העתיקותסקר בבארפיליא (מודיעין, פארק המים)
S-671אגמון יניב מטעם רשות העתיקותסקר בכפר ברא
S-675מיטשל אריק מטעם מכון טנדי לארכאולוגיה בסמינר התיאולוגי הבפטיסטי הדרום מערבי#אורטיז סטיבן מ' מטעם מכון טנדי לארכאולוגיה בסמינר התיאולוגי הבפטיסטי הדרום מערבי#מיטשל אריק מטעם אוניברסיטת אנדרוז, המכון לארכאולוגיה, מוזיאון הורן#אורטיז סטיבן מ' מטעם אוניברסיטת אנדרוז, המכון לארכאולוגיה, מוזיאון הורןסקר באזור תל גזר
S-676חיימי יורם מטעם רשות העתיקותסקר בצופר
S-678אדמס מאת'יו ג' מטעם מכון אולברייט למחקר ארכיאולוגי#הומשר רוברט ס. מטעם מכון אולברייט למחקר ארכיאולוגי#טפר יותם מטעם מכון אולברייט למחקר ארכיאולוגיסקר אזורי עמק יזרעאל
S-679דגן דוידה מטעם רשות העתיקותסקר ביער יתיר
S-680ורדי יעקב מטעם רשות העתיקותסקר פיתוח מנרת לחלוקת גז -ערד
S-681חיימי יורם מטעם רשות העתיקותסקר בחולות שונרה (מצפור אשלים)
S-683עבאדי-רייס יעל מטעם רשות העתיקותסקר בניצני סיני, כביש גישה לכמהין
S-685שמואלי אורן מטעם רשות העתיקות#מיכאל נואה דוד מטעם רשות העתיקותסקר במתחמים 16-15 בנתיבות
S-687צויקל דבורה מטעם אוניברסיטת חיפה, המרכז ללימודי ים ע"ש רקנאטיסקר תת-ימי במפרץ הצפוני של עתלית
S-688צויקל דבורה מטעם אוניברסיטת חיפה, המרכז ללימודי ים ע"ש רקנאטיסקר ימי במפרץ הצפוני של עתלית